INHOUD PAGINA  
     
  
 
     
  
THEMA PAGINA'S  
     

www.vonscheven.net

Treinen Links

Spoorweg organisaties

Website

Bijzonderheden

Prorail prorail.nl Nederlandse toezichthouder
Federale Overheidsdienst Mobiliteit en Vervoer www.infrabel.be Belgische infrastructuur beheerder
Eisenbahn Bundesambt eisenbahn-bundesamt.de Duitse toezichthouder
     
European Rail Infrastructure Managers eimrail.org Europese infrastructuur.
Railnet Europe railneteurope Europese infrastructuur.
     
     

Spoorwegen in Nederland

Website

Bijzonderheden

Arriva www.arriva.nl Personenvervoer
Conexxion connexxion.nl Personenvervoer
Vereniging Corus Stoom IJmuiden csy.nl Personenvervoer
(nostaligisch; over Corus terrein)
Decauville Spoorweg Museum decauville.nl Nostaligisch vervoer
Elektrische Mueseumtramlijn Amsterdam www.museumtramlijn.org Electrische Museumtramlijn Amsterdam
Gelderse Smalspoor Stichting smalspoor.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Haags Openbaar Vervoer Museum hovm.nl Personenvervoer
(nostaligisch tramvervoer)
Haarlem IJmuidense Spoorweg Maatschappij opgeheven (zie Wikipedia) Haarlem-IJmuidense Spoorweg maatschappij
Herik Rail herikrail.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Indistrueel Smalspoor Museum smalspoorcentrum.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Museum Buurt Spoorweg museumbuurtspoorweg.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Museum RTM Ouddorp rtm-ouddorp.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Museum Stoomtram Hoorn-Medemblik museumstoomtram.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Nederlandsche Spoorwegen (NS) ns.nl Personenvervoer
Nederlands Openluchtmuseum openluchtmuseum.nl Personenvervoer
(nostaligisch tramvervoer; kijk bij activiteiten)
Noordned Opgeheven: noordned-ov.nl (zie wikipedia) Opgeheven; is overgenomen door Arriva
Noord-Nederlands Trein & Tram Museum nnttm.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Stichting Mat54 Hondekop-Vier mat54.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Stichting Mat64 mat64.nl Personenvervoer (in voorbereiding dd 18/2/05) (nostalgisch)
Stichting Romeo lijn10.nl Personenvervoer
(nostaligisch tramvervoer)
Stichting Rijssens Leemspoor leemspoor.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Museumspoorlijn S.T.A.R. stadskanaalrail.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Stoomstichting Nederland stoomstichting.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Stoomtrein Goes Borsele destoomtrein.nl Personenvervoer (nostalgisch)
Syntus syntus.nl Personenvervoer
Tramweg Stichting www.tramwegstichting.nl Personenvervoer
(nostaligisch tramvervoer)
Veenpark veenpark.nl Personenvervoer
(nostaligisch)
Veluwsche Stoomtrein Maatschappij stoomtrein.org Personenvervoer (nostalgisch)
Werkgroep 1501 (en stichting KLOK) werkgroep1501.nl Elektrische lokomotieven (nostalgisch)
Zuid Limburgse Stoomtrein Maatschappij (ZSLM) zlsm.nl Personenvervoer (nostalgisch)
     
Afzet Container Transport Systeem (ACTS) Opgeheven: acts-nl.com (zie wikipedia) Goederenvervoer; overgenomen door Husa
Captrain (voorheen Rail4Chem / Shortlines) www.captrain.de Goederenvervoer
DB Schenker Rail www.dbschenker.nl/ Goederenvervoer
Dillen & Le Jeune Cargo Opgeheven:Dillen & Le Jeune Cargo (zie Wikipedia) Goederenvervoer
European Rail Shuttle Railways ersrail.nl Goederenvervoer
Husa Transportation www.husatransportation.com Goederenvervoer
     

Spoorwegen in BelgiŽ

Website

Bijzonderheden

Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) www.belgianrail.be Personenvervoer &
Goederenvervoer
     

Spoorwegen in Duitsland

Website

Bijzonderheden

BoxXpress boxxpress.de Goederenvervoer
Deutsche Bahn db.de Personenvervoer &
Goederenvervoer
Centralbahn www.centralbahn.de Personenvervoer (nostalgisch)
Kombiverkehr kombiverkehr.de Goederenvervoer
     

Spoorwegen in Engeland

Website

Bijzonderheden

UK Railways on the net rail.co.uk Overzicht van alle spoorwegmaatschappijen
     

Spoorwegen in Frankrijk

Website

Bijzonderheden

Sociťtť National de Chemins Fers sncf.com
 
Personenvervoer &
Goederenvervoer
     

Treinfabrikanten

Website

Bijzonderheden

Alan Keef alankeef.co.uk Engels (Lichte treinen)
Ansolbreda www.ansaldobreda.it Italiaans
Bombardier bombardier.com Canadees
Changchun Railway Vehicles Co cccar.com.cn Chinees
US Rail Car www.usrailcar.com Amerikaans
Doppelmayr Cable Car dcc.at Oostenrijks
GM Gruppen gm-gruppen.no Noors
Integral coach factory www.icf.indianrailways.gov.in Indiaas
Rail Coach Factory www.rcf.indianrailways.gov.in Indiaas
Siemens siemens.com Duits
Talgo talgo.de Duits
Vossloh vossloh-locomotives.com Duits
     

Treinen screensaver

Website

Bijzonderheden

www.en.softonic.com/s/train-screensaver screensaver overzicht met treinen screensavers voor de pc.
MM Railway screensaver mm-eisenbahn.de niet gratis screensaver
     

Modeltreinen in Nederland

Website

Bijzonderheden

Eurospoor eurospoor.nl Jaarlijks in de jaarbeurs
Nederlandse Modelspoor Federatie nmf.nl  
     

Modeltreinen makers

Website

Bijzonderheden

A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  M  N O P  Q  R  S  T U V  W X Y Z
(Om snel naar een modelbouwer te gaan, kunt u op de blauwe letters hierboven klikken)
ABG-Technology ABG-Technology Zwitsers
Accucraft accucraft.com Amerikaans
Accurail accurail.com Amerikaans
Ace Trains acetrains.com Engels
Agis-Garsin agisx Frans
A-line ppw-aline.com Amerikaans
Alpine Division alpinedivision Amerikaans
American Models Builders americanmodels.com Amerikaans
AMF 87 www.amf87.fr Frans
Apocopa apocopa.fr Frans
Argyle Locomotive Works argyleloco.com.au Australisch
Asterhobby asterhobby.com Japans
Artitect Models artitec.nl Nederlands
Athearn athearn.com Amerikaans
Atlas atlasrr.com Amerikaans
Bachmann bachmann.co.uk Engels
Backwoods Miniatures backwoodsminiatures.com Engels
Bassett-Lowke Opgeheven: bassettlowke.co.uk (zie wikipedia) Engels
BEC-KITS www.bec-kits.co.uk Engels
Beka Modelbau beka-modelle.de Duits
Bemo Modelleisenbahnen bemo-modellbahn.de Duits
Bill's Train Shop btsrr.com Amerikaans
Brandbright brandbright.co.uk Engels
Brian Jones Online brianjones.free-online.co.uk Engels
Bockholt Lokomotiven bockholt-lokomotiven.de Duits
Bowser bowser-trains.com Amerikaans
Branchline Trains branchline-trains.com Amerikaans
Brawa brawa.de Duits
Broadway Limited broadway-limited.com Amerikaans
Cambrian Models cambrianmodels.co.uk Engels
Cannonball cannonballltd.com Amerikaans
The car works thecarworks.com Amerikaans
Centerline products centerline-products.com Amerikaans
The coach yard thecoachyard.com Amerikaans
Coopercraft www.cooper-craft.co.uk Engels
Crowley scale models crowley Canadees
Dampfmodellbau Reppingen reppingen.de Duits
Dingler dingler.de Duits
DJB Model Engineering djbengineering.co.uk Engels
DJH Engineering djhengineering.co.uk Engels
DK Model dk-model Tjechisch
Doubleheader dblhdr Amerikaans
Eastern Seaboard Models Corporation esmc.com Amerikaans
Echo Mountain Model Products echomtn.com Amerikaans
Electrotren electrotren.com Spaans
Emmental Modell-Bau emb-gmbh.ch/ Zwitsers
Electric Train Systems ets.cz Tjechisch
Fine Art Models fineartmodels.com Amerikaans
Fleischmann fleischmann.de Duits
Foothill Model Works www.foothillmodelworks.com Amerikaans
Frateschi frateschi.com.br Braziliaans
Gecomodel www.gecomodel.com Frans
GŁtzold guetzold.de Duits
Haber & Partner modellbahnkeller.de Duits
Hag hag.ch Zwitsers
Hammerschmid Pršzisionsmodelle hammerschmid.de Duits
Hartland Locomotive Works h-l-w.com Amerikaans
Heico Modell www.hornby-deutschland.de (voorheen heico) Duits
Heljan A/S heljan.dk Deens
Heris Modelleisenbahn heris-modelleisenbahn.de Duits
Herman Modellbahnen hermann-rail.ch Zwitsers
HŲdl-linie8 Trambahnmodelle hoedl-linie8.de Duits
Intermountain Railway intermountain-railway.com Amerikaans
IP Engineering ipengineering.co.uk Engels
Jensen Steam Engine's jensensteamengines.com Amerikaans
John Prescott Engineering prescottlocos Engels
Joseph L.Mania Toy Train Reproductions and Restaurations jlmtrains.com Amerikaans
Just like the real thing justliketherealthing.co.uk Engels
Kadee kadee.com Amerikaans
Kato katousa.com Japans
Kiss Modellbahnen kiss-modellbahnen.de Duits
Kleinbahn kleinbahn.com Oostenrijks
Klein Modellbahn Opgeheven per 2010: www.kleinmb.at Oostenrijks
K-Line www.kline.lionel.com Amerikaans (?)
La Belle Woodworking labellemodels.com Amerikaans
LBF Company lbfcompany.com Amerikaans
LGB lgb.de Duits
Liliput liliput.de Duits
Lionel lionel.com Amerikaans
Little engines littleengines.com Amerikaans
Lotuslok lotuslok.co.at Oostenrijks
Lutz Hielscher Technische Spielwaren hielscher-dampfmodelle.de Duits
Mamod mamod.co.uk Engels
Mšrklin maerklin.de Duits
Martyna martyna.com Frans
MB Metal Miniatures Burget.Milan Tjechisch
M + D mudgmbh.de Duits
MDM Locomotive Works mdmlocomotiveworks.com Amerikaans
Mehano mehano.si Sloveens
Micro-Trains micro-trains.com Amerikaans
Minitrix (van Mšrklin) minitrix.de Duits
Model Rectifier Corporation modelrec.com Amerikaans
Modelcrafters modelcrafters.com Amerikaans
Modelbouw Atelier Apeldoorn modelbouwatelier.nl Nederlands
Mousa Models www.mousa.biz Engels
Henke Modellbau modellbauhenke.de Duits
Modelltechnik renfer morep.ch Zwitsers
MTH Electric Trains www.mthtrains.com Amerikaans
Navemo navemo.ch Zwitsers
Norsk Modelljernbane nmj.no Noors
NWSL nwsl.com Amerikaans
P-B-L p-b-l.com Amerikaans
Peco peco-uk.com Engels
Piko piko.de Duits
Philitrain philotrain.nl Nederlands
Plastico plastico.bg.it Italiaans
Powerline powerline.com.au Australisch
Profi Modell Thyrow pmt-modelle.de Duits
QHQ Models ghqmodels.com Amerikaans
Raildreams raildreams.com Amerikaans
Railmaster Exports railmaster.co.nz Nieuw Zeelands
Rail Systems Company railsystemsco.com Amerikaans
Red Caboose red-caboose.com Amerikaans
Regal Way Co. regalway.com Chinees (Hong Kong)
REGNER Dampf- und Eisenbahntechnik regner-dampftechnik.de Duits
Revell revell.de Duits
Rittech rittech.ch Zwitsers
Rix products rixproducts.com Amerikaans
Rob Preston Model Locomotives www.robprestonlocomotives.co.uk Engels
Roco www.roco.cct Duits
Roundhouse Engineering roundhouse-eng.com Engels
Sierra west Scale Models sierrawestscalemodels.com Amerikaans
Sunset Models 3rdrail.com Amerikaans/Koreaans
Sylvan scale models www.sylvanscalemodels.com Canadees
Tillig Modellbahnen www.tillig.com Duits
Tip-Top Modell tiptopmodell.ch Zwitsers
Tootle Engineering tootleng.com Australisch
Top-train top-train.it Italiaans
Vapeur Express vapeur-express.com Frans
Walthers walthers.com Amerikaans
Weaver Models weavermodels.com Amerikaans
Weinert Modellbau weinert-modellbau.de Duits
Westerfield www.westerfieldmodels.com Amerikaans
Wheels of Time wheelsotime.com Amerikaans
Woytnik Modellbahn Technik woytnik-modellbahntechnik.de Duits
Ye olde huff n puff yeoldehuffnpuff.com Amerikaans
     

Veilingsites

Website

Bijzonderheden

Op veilingsites staan wisselende collecties; vaak met goede foto's van de objecten.
Ebay.nl ebay.nl Menu:
Siteoverzicht
Modelbouw-treinen-(diverse onderwerpen)
Speelgoed en hobby-(diverse onderwerpen)
Marktplaats.nl
(onderdeel van Ebay)
marktplaats.nl Menu:
Verzamelen-spoorwegen
Verzamelen-Kaarten
Marktplaza.nl marktplaza.nl Menu:
Verzamelen-modeltreinen
Quoop.nl
(onderdeel van Speurders)
qoop.nl Menu:
Ansichtkaarten-themakaarten-treinen
Speelgoed-treinen
Verzamelobjecten-treinen
Marktnet.nl www.marktnet.nl Menu:
Verzamelen-Spoorwegen
Severijn severein.nl Ruilkaarten van stations/treinen/trams
Speurders.nl speurders.nl Menu:
Verzamelen en hobby-(diverse onderwerpen; o.a. modeltreinen)
     

Tramzweefbaan Wuppertal

Website

Bijzonderheden

Schwebebahn schwebebahn.de OfficiŽle site van de Schwebebahn Wuppertal
Wikipedia wikipedia.org Nederlandstalige informatie over de tramzweefbaan.
     

Nog meer

Website

Bijzonderheden

modellbahnhersteller modellbahnhersteller.de Uitgebreide links naar modelbouwers
Modellbahn-net modellbahn-net.de Uitgebreide links naar sites over modeltreinen
Model railroad linken modelrailroadlinkenpage Uitgebreide links naar modelbouwers
Small Scale Live Steam steam Website over stoommachines e.d.
 
     
 
     
Inhoud Pagina
Spoorweg organisaties
Spoorwegen in Nederland
Spoorwegen in BelgiŽ
Spoorwegen in Duitsland
Spoorwegen in Engeland
Spoorwegen in Frankrijk
Treinfabrikanten
Treinen screensaver
Modeltreinen in Nederland
Modeltreinen makers
Op alfabeth:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
P
Q
R
S
T
V
W
Y
Veilingsites
Tramzweefbaan Wuppertal
Nog meer
Klik op de pijl om naar de bovenkant van de pagina te gaan
Thema pagina's
Startpagina ansichtkaarten
Startpagina ansichtkaarten treinen en stations
Duitsland - Diverse locomotieven
Duitsland - Hanomag locomotieven
Duitsland - Tramzweefbaan (Schwebebahn)
Engeland - London & North western Railway
Engeland - Locomotive Publ.co.:fotokaarten
Engeland - Locomotive Publ.co.:locomotieven
Engeland - Locomotive Publ.co.:treinen
Engeland - Overige uitgevers
Engeland - Salmon
Engeland - Tuck
Engeland - Valentine
Frankrijk - Fotokaarten
Frankrijk - Locomotieven van Frankrijk
Frankrijk - Locomotieven van Franse regio's
Nederland- Vťgť lucifersplaatjes
Zwitserland - Tandradbaan Rigi
Klik op de pijl om naar de bovenkant van de pagina te gaan
Valid HTML 4.01!